Ako Super Sused funguje?

Super Sused je unikátny spôsob, ako ponúkať a dostávať susedskú pomoc v domácnosti. Je to spôsob, ako môžu ľudia pomáhať ľuďom a ušetriť pritom peniaze aj čas.

Potrebujete Super Suseda?

Stačí keď zadáte svoju požiadavku, úlohu alebo problém, s ktorým si neviete rady na našom webe. Super Susedia vám radi navrhnú riešenie a ponúknu svoju pomoc. Vy si už len vyberiete tú ponuku, ktorá najviac vyhovuje vašim požiadavkám. Po zaplatení potom už len počkáte na majstra, ktorý splní úlohu podľa vášho zadania. Aby ste nemali s platením žiadny problém, majstra vyplatíme až vo chvíli, keď potvrdíte, že ste spokojný.

Ak nie, vrátime vám peniaze späť a to je fér.

Chcete sa stať Super Susedom?

Založte si u nás svoj vlastný účet. Stačí kliknúť na: Chcem byť Super Sused a ste tam. Vyberte si remeslá, služby a práce, ktoré chcete ponúkať. Dajte si záležať na vyplnení vášho profilu, pretože zadávatelia si vás budú vyberať aj podľa neho. Následne sledujte ponuky práce vo svojom okolí a odpovedajte na tie, ktoré vás zaujmú. Ak si zadávateľ vyberie vašu ponuku, zostáva už len splniť požadovanú úlohu. Po potvrdení zadávateľom vám vyplatíme vaše peniaze.

Zarábajte vo voľnom čase tým, čo vás baví.