O nás

Kto sme?

Super Sused je unikátna služba vzájomnej susedskej pomoci. Spájame ľudí s problémom v domácnosti so zručnými majstrami, schopnými a ochotnými problém vyriešiť. Sme tu pre každého, kto hľadá alebo ponúka svoju susedskú pomoc.

Nestíhate sa venovať drobným domácim prácam? Nerozumiete inštalácii PC, či pripojeniu k internetu? Potrebujete namontovať poličku alebo opraviť vodovodný kohútik? Chcete si privyrobiť vo voľnom čase?

So Super Susedom trafíte klinček po hlavičke. Každú úlohu, problém alebo požiadavku vám pomôžeme vyriešiť veľmi jednoducho a čo najrýchlejšie.

Kam mierime?

Super Sused si kladie za cieľ vytvoriť sebestačnú a čo možno najširšiu komunitu susedov, v ktorej každý nájde to, čo hľadá a ponúkne to, čo vie najlepšie.

Prečo objednávať predražených remeselníkov, keď vám môže pomôcť váš sused, ktorého hodnotenie dobre poznáte, za cenu, ktorú si vopred dohodnete?

S čímkoľvek sa na Super Suseda obrátite, čaká vás istá pomoc. Široký záber práce, zákaziek a ľudí na jednom mieste je garanciou toho, že vďaka Super Susedovi každý nájde to, čo hľadá. Majster aj zadávateľ.