Táto zákazka už nie je aktuálna. Vyberte si z ostatných aktuálnych zákaziek.

Opravy v domácnosti a montáž / montovanie a skladanie nábytku

montáž dvoch rohových poličiek

Miesto: Petržalka
Termín zákazky: Termín je na dohode
Neaktívne
Ján A. Hodnotil 1 používateľ
Detail zákazky:

Dobrý deň,

potreboval by som namontovať dve rohové poličky na stenu v kuchyni. Police majú byť uchytené tzv. skrytými (neviditeľnými) konzolami. Materiál (police, konzoly o rozmeroch D9x140mm – užšie som nezohnal) mám, len:

- hĺbka políc (21 cm) je v poriadku, ale súčasnú šírku políc treba skrátiť na 33cm, resp. pri druhej polici na 24 cm.
- hrúbka políc je 15mm, t.j. ak sú police príliš tenké na to, aby sa do nich dali namontovať skryté konzoly o hrúbke 0,9 mm, bude potrebné narezať dve police 21 cm x 33 cm a dve 21 cm x 24 cm. Tieto by sa potom nejako spojili (napr. šróbami, nitmi ... ), čím by vznikla jedna polica 21 cm x 33 cm o hrúbke 30mm a jedna polica 21 cm x 24 cm o hrúbke 30mm. A do týchto políc by sa už určite skryté konzoly zmestili ....

V prípade spájania políc nemám šróby, nity .. iný materiál potrebný na ich spojenie ... tj. Tento by bolo treba priniesť.

P.S. Ak nevyhovuje termín 19.10., potom by bol možný ešte 30.10.2020. Alebo potom iný podľa dohody ... ale to už by možno nebolo cez pracovnú dobu.

Ďakujem
Jano

Termín a čas realizácie: Cez pracovnú dobu - od 19.10.2020 do 30.11.2020

Prehľad ponúk:

 • Hodnotilo 7 používateľov
  čas realizácie: po dohode

  ponúkaná cena:

  41,00 €
  Detail ponuky:

  V cene je práca (skracovanie, montáž, prispôsobenie) a drobný inštalačný materiál (skrutky, podložky, hmoždinky, matice,...)

  Dátum a čas realizácie: po dohode
Doplňujúce otázky:
 • Andrej M.: Poličky sú drevo alebo drevotrieska?
  • Ján A.: Dobrý deň,

   poličky sú z dreva.
   A ospravedlňujem sa za neskoršiu reakciu, včera som naposledy kontroloval stav zákazky o cca 17:00 hod. ... Vy ste reagoval tesne potom, e-mail od vás mi prišiel 17:13 hod.:-(
   Dnešný termín už asi nie je aktuálny, ale určite by sme sa vedeli dohodnúť ... aj cez pracovnú dobu ... zobral by som si home office.
   Ďakujem.
   Jano