Chcete zmontovať nábytok IKEA
čo najrýchlejšie a výhodne?

+ =
Zadanie trvá len 2 minúty Bez záväzkov Jednoducho z počítača i mobilu

Ako to funguje?

Zadajte si zadarmo svoju zákazku

Zadajte zadarmo, jednoducho a rýchlo svoju zákazku na IKEA montáž nábytku a doplnkov. Alebo na IKEA montáž a inštalácia kuchyne.

Počkajte na cenové ponuky

Cenové ponuky dostnete od overených Super susedov z Vášho okolia. So Super susedmi môžete u zákazky chatovať a prebrať detaily montáže.

Vyberte si svojho Super suseda

Svojho Super suseda si môžete vybrať nielen podľa cenovej ponuky, ale aj časových možností alebo hodnotenia a skúseností od ostatných zákazníkov.

Vašej platbu uvoľníme až po dokončení práce

100% garantovaná bezpečná platba. Uschováme Vašu platbu do doby, než nám potvrdíte, že montáž bola dokončená. Až potom platbu uvoľníme a vyplatíme Vášho Super suseda.

Zadanie zákazky v priebehu
2 minút

Create work by phone
1.
Odfoťte nábytok, alebo zadajte názov výrobku IKEA
2.
Zadajte svoju adresu
3.
A kontaktné údaje
A JE HOTOVO

Často kladené otázky

 • Super Susedia majú možnosť preukázať svoju profesionalitu nahraním živnostenského listu a získanými certifikátmi a osvedčením. Taktiež, ak sú poistení a Supersused.sk poistku overí, môžu získať nespornú výhodu pri výbere medzi zákazníkmi. Našich Super Susedov overujú najmä samotní zákazníci, a to je podľa nás tým najtransparentnejším odporúčaním. Každý zo Super Susedov má svoj osobný profil, ktorý si môžete kedykoľvek prezrieť.

 • SuperSused.sk garantuje, že peniaze za vykonanú prácu budú uschované v bezpečí počas celej doby realizácie. Po dokončení a odsúhlasení, že práca prebehla v poriadku, automaticky vyplatíme Super Suseda, ktorý prácu realizoval. Nezabudnite Super Suseda po zrealizovaní práce ohodnotiť, pomôžete tak ďalším zákazníkom.

 • Zadanie zákazky pre Vás nie je nijako záväzné a je zadarmo. Stačí vyplniť s čím potrebujete pomoc, kde a v aký deň či hodinu. Zákazku detailne popíšte, aby Vám mohli Super Susedia čo najlepšie prácu naceniť.
 • Prvým a dôležitým aspektom je samozrejme cena, za ktorú Vám je Super Sused ochotný pomôcť. Ceny sú vždy konečné a záleží len na vzájomnej dohode.

  Každý Super Sused má svoj profil, kde si môžete overiť, ako dlho s nami spolupracuje a koľko už zrealizoval zákaziek. Ďalej napríklad koľko má reklamácií alebo akými ovovereniami disponuje.

  Veľkú úlohu zohrávajú aj sympatie a hlavne skúsenosti ostatných zákazníkov, ktoré sú k videniu tiež v profile Super Suseda. Chcite poznať všetky informácie. Ak profil Super Suseda nespĺňa Vaše očakávania, hľadajte ďalej. Buďte nároční.

 • Vaše kontaktné údaje odovzdávame až Vami vybranému Super Susedovi. Neprezrádzajte svoje kontakty Super Susedom vo verejnom chate pod svojou zákazkou. Tento chat je verejný a prístupný všetkým užívateľom. Akonáhle akceptujete ponuku Super suseda a pošlete dohodnutú čiastku do úschovy Supersused.sk, zobrazia sa Vám u zákazky kontakty.

 • SuperSused.sk garantuje bezpečnosť pre svojich zhotoviteľov i zákazníkov. Preto sú peniaze za služby u nás po celý čas v úschove. Zákazník má tak istotu, že v prípade nezrealizovania práce podľa dohodnutých podmienok, mu peniaze vrátime. Zhotoviteľ zas má istotu, že za dobrú prácu dostane zaslúženú dohodnutú odmenu.
 • Fotografie jednoducho nahráte po vložení svojej zákazky. Stačí kliknúť na tlačidlo "editovať zákazku" a nahrať fotografie do veľkosti 2MB.

Šetrite svoj čas
a montáž nábytku IKEA
nechajte na nás.

furniture bed