Overenie Super susedov

 

Ako overujeme našich Super Susedov?

Uvedomujeme si, že vybrať si správneho Super Suseda nie je vždy ľahká záležitosť. Aby sme Vám výber čo najviac uľahčili, overujeme pre Vás identitu aj profesijné osvedčenia Super Susedov. Vyberať si tak môžete podľa viacerých hľadísk: podľa cenovej ponuky, podľa časových možností Super Susedov, podľa sympatií získaných pri využívaní verejného chatu pod zákazkou a aktivity Super Susedov, podľa hodnotení obdržaných od ostatných zákazníkov, ale aj podľa overenia Super Susedov.

Super Susedia majú možnosť preukázať svoju profesionalitu nahraním živnostenského listu a získanými certifikátmi a osvedčením. Taktiež, ak sú poistení a Supersused.sk poistku overí, môžu získať nespornú výhodu pri výbere medzi zákazníkmi.

Našich Super Susedov overujú najmä samotní zákazníci, a to je podľa nás tým najtransparentnejším odporúčaním. Každý zo Super Susedov má svoj osobný profil, ktorý si môžete kedykoľvek prezrieť.

Aké overenie nájdete v profile Super Suseda?

Overený zákazníkmi

Odznak "Overený zákazníkmi"

Každý profil Super Suseda obsahuje informácie o počte zrealizovaných zákaziek, počte hodnotenia, ale aj počte zrušených zákaziek a reklamácií. Pozrite sa aké podmienky musí Super Sused splniť, aby získal odznak "Overený zákazníkmi". V profile Super Suseda tiež nájdete konkrétne recenzie, ktoré naši zákazníci Super Susedom pridelili.

Poistený Super Sused

Odznak "Poistený Super Sused"

Super Susedia majú možnosť vo svojom profile nahrať platné poistenie zodpovednosti podnikateľa alebo poistenie všeobecnej zodpovednosti. Akonáhle poistku Supersused.sk skontroluje, získava Super Sused ďalší odznak "Poistený Super Sused", ktorý nájdete taktiež v pravom hornom rohu profilu Super Suseda.

Overené doklady

Odznak "Overené doklady"

Chcete si objednať na svoju zákazku iba profesionálneho Super Suseda? Super Susedia teraz majú možnosť preukázať svoju odbornú profesionalitu nahraním platného živnostenského listu a získanými certifikátmi a osvedčením. Akonáhle doklady Supersused.sk skontroluje, získava Super Sused ďalší odznak "Overené doklady", ktorý nájdete taktiež v pravom hornom rohu profilu Super Suseda.