Odznak "Overený zákazníkmi"

Našich Super Susedov overujú najmä samotní zákazníci, a to je podľa nás tým najtransparentnejším odporúčaním. Každý zo Super Susedov má svoj osobný profil, ktorý si môžete kedykoľvek prezrieť. Super Susedia, ktorí realizovali viac ako 15 zákaziek s hodnotením o min. 4 hviezdičkách a majú menej ako 5% zrušených a 2,5 reklamovaných zákaziek, spĺňajú požiadavky na získanie odznaku "Overený zákazníkmi". Tiež len títo Super Susedia môžu reagovať na zákazky IKEA montáž nábytku a doplnkov. Tí Super Susedia, ktorí majú zlé hodnotenie a zákazníci s nimi nie sú spokojní, nemajú na Supersused.sk miesto.

Ověřený zákazníky

 

Aké informácie nájdete v profile Super Suseda?

Realizované zákazky

V profile Super Suseda si môžete overiť počet úspešne zrealizovaných a dodaných zákaziek, objednaných na našom portáli Supersused.sk. Taktiež tu uvidíte celkové hodnotenie Super Suseda, obdržané nielen za zrealizované zákazky, ale aj reklamované zo strany zákazníkov.

Zrušené zákazky

U Super Suseda máte možnosť tiež vidieť počet zákaziek, ktoré daný Super Sused zrušil zákazníkom, hoci už bola zákazka zákazníkom zaplatená.

Reklamované zákazky

Prácu Super Susedov, ktorí svoju prácu neodviedli v požadovanej kvalite, podľa zadania zákazky zákazníkom alebo sa na zákazku nedostavili, je možné zo strany zákazníkov reklamovať. Ak je reklamácia zákazníkovi uznaná, pripíše sa počet do súhrnu reklamácií, ktorý je taktiež k videniu v profile Super Suseda.

Dátum registrácie

Zákazníci si môžu vyberať medzi Super Susedmi aj podľa doby, počas ktorej s našim portálom Supersused.sk spolupracujú vďaka uverejneniu dátumu registrácie. Taktiež pri výbere Super Suseda majú zákazníci k dispozícii dátum posledného prihlásenia Super Suseda.